oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Trnava - 2. deň

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Trnava - 2. deň

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR U12 - Final 8 Trnava, 24. - 26. júna 2022 v ŠH Slávia

Družstvá: BK AŠK Slávia Trnava (1Z), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (2Z), BKM Žilina (1V), MBK Ružomberok (2V), BK Slovan Bratislava (3Z), MBK Stará Turá (4Z), YOUNG ANGELS U12 Košice (3V), BAM Poprad (4V)

Zástupcovia SBA: komisár Miroslav Kuzmiak (BA), rozhodcovia Tomáš Szarka (BA), Sarah Kromková (?), Samuel Hoferica (PB), Ján Faith (ZA)

Výsledky zápasov - 24.

Výsledky zápasov - 24.

Streda 15.06.2022
Mladšie mini 
(skupina stred – play-off – dohrávka odvety):
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (3.) – MBK Ružomberok (4.)  37:55 (20:20)  Materná 7, Urbanová 5 – Vyskočová 22, Rudzíková 14
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (3.) – MBK Ružomberok (4.)  20:35 (14:16)  Čunderlíková 9, Materná 6 – Rudzíková 12, Vyskočová 11

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Bardejov - 3. deň

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Bardejov - 3. deň

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR U11 - Final 8 Bardejov, 17. - 19. júna 2022 v ŠH Mier

Mladšie mini BK ŠKP 08 Banská Bystrica na konečnom 8. mieste

Družstvá: BKM Žilina (1.), YOUNG ANGELS U11 Košice (2.), ŠBK Šamorín (3.), BK AŠK Slávia Trnava (4.), BKM Bardejov (5.), ORAVA BasCats (6.), CBK U11 Košice (7.)BK ŠKP 08 Banská Bystrica (8.)

Zástupcovia SBA: komisár Edurad Cetl (Svit), rozhodcovia Eduard Mačák (Svit), Maroš Kováč (?), Matúš Čurilla (PO), Jozef Verešpej (KE)

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Trnava - 2. deň

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR U12 - Final 8 Trnava, 24. - 26. júna 2022 v ŠH Slávia

Družstvá: BK AŠK Slávia Trnava (1Z), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (2Z), BKM Žilina (1V), MBK Ružomberok (2V), BK Slovan Bratislava (3Z), MBK Stará Turá (4Z), YOUNG ANGELS U12 Košice (3V), BAM Poprad (4V)

Zástupcovia SBA: komisár Miroslav Kuzmiak (BA), rozhodcovia Tomáš Szarka (BA), Sarah Kromková (?), Samuel Hoferica (PB), Ján Faith (ZA)

23.06.2022    » Zobraziť celý článok

Výsledky zápasov - 24.

Streda 15.06.2022
Mladšie mini 
(skupina stred – play-off – dohrávka odvety):
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (3.) – MBK Ružomberok (4.)  37:55 (20:20)  Materná 7, Urbanová 5 – Vyskočová 22, Rudzíková 14
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (3.) – MBK Ružomberok (4.)  20:35 (14:16)  Čunderlíková 9, Materná 6 – Rudzíková 12, Vyskočová 11

21.06.2022    » Zobraziť celý článok

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Bardejov - 3. deň

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR U11 - Final 8 Bardejov, 17. - 19. júna 2022 v ŠH Mier

Mladšie mini BK ŠKP 08 Banská Bystrica na konečnom 8. mieste

Družstvá: BKM Žilina (1.), YOUNG ANGELS U11 Košice (2.), ŠBK Šamorín (3.), BK AŠK Slávia Trnava (4.), BKM Bardejov (5.), ORAVA BasCats (6.), CBK U11 Košice (7.)BK ŠKP 08 Banská Bystrica (8.)

Zástupcovia SBA: komisár Edurad Cetl (Svit), rozhodcovia Eduard Mačák (Svit), Maroš Kováč (?), Matúš Čurilla (PO), Jozef Verešpej (KE)

15.06.2022    » Zobraziť celý článok

Výsledky zápasov - 23.

Piatok 10.06.2022
Žiačky 
(finálový turnaj Majstrovstiev SR – štvrťfinále):
AKAPO Lučenec (3.) – BK ŠKP 08 Banská Bystrica (6.)  30:48 (15:23)  Demeová 10, Mravíková 8 – Vigašová 21, Maslíková 11viac info >>

12.06.2022    » Zobraziť celý článok

ZÁPAS

Posledný zápas Najbližší zápas

ŠKP 08 Banská Bystrica   41:50 - F8   ŠKP 08 Banská Bystrica

25.06.2022 - 09:00
ŠKP 08 Banská Bystrica   vs   ŠKP 08 Banská Bystrica

26.06.2022 - 08:45

BASKET TV

FACEBOOK

NÁJDETE NÁS

PARTNERI

           
                  
         
            
     

2%